توی  نمایشگاه چشمم به یه کتاب گیاه های دارویی افتاد ، بر عکس اصرار های سپیده مبنی بر اینکه اینا عجیب غریبن و کاربردی نیست ، به یاد یانگوم و افسر مینجانگو و امپراتورو ...افتادم و وسوسه شدم که بگیرمش .

چند روز پیش داشتم لیست امراضشو می دیدم که به یه بیماری عجیب برخوردم به نام "عشق" .جالب اینجا بود که درمانم براش داشت .

ازونجایی که من در حرفه ی پزشکی قدم گذاشم . وظیفه ی خودم می دونم که این نسخه رو برای همه ی عاشقان شکست خورده ی دنیا فاش کنم . باشد که  دعای خیری نصیبمان گردد .

"به منظور کاهش عشق بسبایج ، شهم حنظل ، غاریقون ، قرنقل  و افتیمون شامی از هر کدام 10 گرم را مخلوط کرده و بسیار نرم بسایید بعد 100 گرم دانه های اسپند پاک شده ( سالم بدون آنکه شکسته یا کوبیده شود . یعنی درسته ) داخل پودرها ریخته و با کمی گلاب آنها را به صورت خمیر سفتی در آورید و قرص هایی به اندازه ی یک مغز فندق درست کرده و در آفتاب یا کنار بخاری خشک کنید . هر صبح ، ظهر و شب هر مرتبه 1 عدد از آن را بعد از غذا به همراه آب بلع کنید ".

 

پ: خیلی ها از عاشق شدن می ترسن . البته عشق هم جا و زمانی داره .مثلا  من به عنوان یک مهندسی که تازه در حرفه ی پزشکی گام گذاشته  و می خواد در رشته ی مدیریت ادامه تحصیل بده و در زمینه ی روانشناسی نظریات کاملا غیر تخصصی میده  این اطمینان رو بهتون می دم که اگه عاشق همسرتون باشید ضرر نخواهید کرد . اگه حرفمو گوش دادید و پشیمون شدید  که درمانش اون بالاست . اما اگه زندگی لذت بخش و شادی داشتید و با آرامش به همه ی خواسته ها و اهدافتون رسیدید ، ویزیت ما فراموش نشه .